ambasadorwschodu.pl | Gala Finałowa
20698
page-template-default,page,page-id-20698,page-child,parent-pageid-20688,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-92.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Ogłoszenie wyników Konkursu, prezentacja Laureatów oraz wręczenie Tytułu i Statuetek Ambasadora Wschodu w poszczególnych kategoriach nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Podczas Gali Laureaci odbierają statuetki złotoskrzydłych aniołów, zaprojektowanych i wykonanych przez Leszka Kunickiego.

Gali towarzyszą liczne wydarzenia artystyczne: wystawy, pokazy i koncerty. Na naszej scenie gościły zespoły: Raz Dwa Trzy, Voo Voo, Aga Derlak Trio oraz Soyka Kolektyw. Mieliśmy także przyjemność prezentować prace m.in. Tadeusza Rolke, Pawła Adamca Totoro, Galerii Mecyje, Ewy i Leszka Kunickich oraz Artura Bieńkowskiego, Sylwii Kalinowskiej czy Jarosława Koziary.

Zamek Biskupów Łuckich w Janowie Podlaskim/ Hotel Zamek Biskupi ****

Od 2016 r. Gala Ambasadorów Wschodu zyskała swoje stałe miejsce w Zamku Biskupów Łuckich w Janowie Podlaskim, obecnie czterogwiazdkowy obiekty funkcjonujący pod nazwą Hotel Zamek Biskupi. Obiekt został zrewitalizowany w latach 2013-2016 przez Grupę Arche. Ten XVIII-wieczny zamek biskupów łuckich jest gwarancją wysokiego poziomu i wyjątkowej atmosfery naszych spotkań. Zlokalizowane w samym sercu krainy Bugu czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe oferuje 199 pokojów, sale konferencyjne oraz strefę wellness z basenem i gabinetami SPA. O tym, jak historia łączy się tu z nowoczesnością, warto przekonać się na własne oczy, szczególnie w tak świetnym towarzystwie jak Gala Ambasadorów Wschodu.

Więcej informacji: www.zamekjanowpodlaski.pl

GALA AMBASADORÓW WSCHODU 2014

Druga edycja Gali Ambasadorów Wschodu odbyła się w Dworze Zabuże. Malowniczo położony na nadbużańskiej skarpie kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, usytuowany jest na terenie parku krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Miejsce wyjątkowe ze względu na swoje położenie oraz bogatą ofertę atrakcji.

Więcej informacji: www.zabuzedwor.pl

GALA AMBASADORÓW WSCHODU 2013

Oficjalna część pierwszej Gali Ambasadorów Wschodu odbyła się w pensjonacie Uroczysko Zaborek. Jest to zabytkowy, ponad 70 hektarowy kompleks starej architektury drewnianej, przystosowanej do potrzeb hotelowych, położony na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”, w otoczeniu wody i lasów sosnowych.

Więcej informacji: www.zaborek.com.pl