ambasadorwschodu.pl | 2013
19913
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19913,page-child,parent-pageid-19886,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-92.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
Barbara_Chwesiuk-1
Barbara Chwesiuk

Założycielka i główna projektantka firmy odzieżowej Bialcon, której siedziba oraz główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej. Zaangażowana w działania na rzecz lokalnego rozwoju. Jest jedną z osób wspierających i zaangażowanych w uruchomienie pierwszej w powiecie bialskim Spółdzielni Socjalnej Progress, dającej szansę wejścia na rynek pracy osobom bezrobotnym. Działa w Bialskim Stowarzyszeniu Kobiet, należy do kapituły konkursu Wyjątkowa Bialczanka. Członkini Prezydium Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej w Białej Podlaskiej.

Grzegorz Kiszluk

Wydawca Magazynu Brief, ekspert ds. komunikacji marketingowej. Prowadzi wykłady z marketingu i reklamy w szkołach wyższych. Członek jury festiwali branży reklamowej: Crackfilm, Złote Orły, Boomerang, Media Trendy, KTR.

kiszluk
leszek stafiej1
Leszek Stafiej

Publicysta marketingowy, dziennikarz, specjalista ds. komunikacji społecznej. Autor cyklów seminaryjnych i programów edukacji społecznej, komunikacji i marketingu regionalnego, etyki biznesu i korporacyjnej odpowiedzialności społecznej. Pomysłodawca, współautor i współproducent cyklicznych programów telewizyjnych „Miliard w rozumie”, „Kochamy polskie seriale”,” Kochamy polskie komedie”; pionier reklamy w Polsce.

Andrzej Szwabe

Prezes zarządu Radia Lublin. Wieloletni dziennikarz, działacz sportowy i społeczny. Członek krajowego zarządu Klubu Dziennikarzy Sportowych, był założycielem i redaktorem naczelnym Tygodnika Zamojskiego, pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego Kuriera Lubelskiego. był też m.in. redaktorem naczelnym Tygodnika Chełmskiego. Od 1995 r. jest sprawozdawcą sportowym w lubelskim oddziale PAP.

szwabe
sulisz
Waldemar Sulisz

Dziennikarz, twórca Europejskiego Festiwalu Smaku. Autor albumu o Leszku Mądziku, Księgi smaków Lubelszczyzny, Receptariusza Panny Apteczkowej. Prezes Kresowej Akademii Smaku, organizator Ogólnopolskich Turniejów Nalewek Kresowych. Pracuje w Dzienniku Wschodnim. Razem z Magdaleną Fijałkowską prowadzi w Radiu Lublin audycje: Zakochany Lublin, Gotuj z Suliszem i „Kafejka”, twórca portalu: jemlublin.pl

Władysław Grochowski

Właściciel firmy deweloperskiej Arche S.A. oraz sieci hoteli na terenie środkowo-wschodniej Polski.

wladysław grochowski
jacek hura1
Jacek Hura

Wójt gminy Janów Podlaski.

Tadeusz Łazowski

Starosta bialski.

lazowski
aleksander łozicki1
Aleksander Łozicki

Konsul Republiki Białoruś w Białej Podlaskiej.

Marek Trela

Dyrektor Stadniny Koni w Janowie Podlaskim.

trela
parol
Daniel Parol

Wydawca magazynu Kraina Bugu.